تخفیف های دهه فجر
بیمه اتومیبل
بیمه های عمر و پس انداز
بیمه مسئولیت
بیمه عمر وحوادث گروهی
بیمه درمان
بیمه مهندسی
بیمه آتش سوزی
صدور ثالث و بدنه و آتش سوزی بدون پیش پرداخت استعلام بیمه درمان دانا از بیمه عمر چه می دانیم؟؟؟ صدور آنلاین بیمه نامه تخفیفات خودرو جستجوی بیمه نامه استعلام طرح جامع ارمغان زندگی

پرداخت خسارت سی و دو میلیارد ریالی توسط بیمه دانا (1397/08/04)

پرداخت خسارت سی و دو میلیارد ریالی توسط بیمه دانامدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه دانا با حضور در شعبه قم خسارت آتش‌سوزی شرکت آریا صنعت معصومی را به مدیرعامل این شرکت به مبلغ سی و دو میلیارد ریال پرداخت کرد.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، شرکت آریا صنعت معصومی تنها شرکت تولیدکننده دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب در داخل کشور است که اسفندماه سال گذشته دچار حریق شد و خسارت سنگینی به موجودی و تجهیزات و سوله‌های تولید این شرکت وارد شد.

علیرضا ضیائی‌پور، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه دانا در مراسم پرداخت خسارت به بیمه‌گذار ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت آریا صنعت معصومی گفت: در شرایط اقتصادی موجود اشتغالزایی کار بسیار بزرگی است بی‌تردید ملت و دولت باید قدردان افرادی که اینچنین به جامعه خدمت می کنند، باشند.

وی با اشاره به ریسک‌هایی که احتمال وقوع آن وجود دارد، یادآور شد: شرکت‌ها و سازمان‌ها در برابر ریسک‌هایی که ذینفعان آنها را تهدید می‌کنند مسئول هستند و باید برای کاهش زیان‌های احتمالی ضمن شناسایی ریسک‌ها آنها را به شرکت‌های بیمه‌گر واگذار نمایند.

ضیائی‌پور در ادامه خاطرنشان کرد: حسن نیت لازمه فرایند بیمه‌‌گری است که بیمه‌گر و بیمه‌گذار از زمان آغاز همکاری باید شفافیت را در دستور کار داشته باشند، بدیهی است ارائه نرخ مناسب از طرف بیمه‌گر منوط به معرفی همه جانبه ریسک‌ها توسط بیمه‌گذار است که اهمیت این امر در زمان وقوع خسارت آشکار می‌شود.

شایان ذکر است؛ شرکت آریا صنعت معصومی از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است که حدود 70 درصد قطعات دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب کشور توسط این شرکت تولید می‌شود.

دعوت به سرمایه گذاری مطمئن فروش سهام دعوت به همکاری سفیران تپ سی تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند. پرداخت الکترونیکی حق بیمه استعلام خودرو از سایت بیمه مرکزی فرمهای پیشنهاد بیمه نامه بیمه عمر و بازنشستگی دریافت نرخ همین آلان