تخفیف های دهه فجر
بیمه اتومیبل
بیمه های عمر و پس انداز
بیمه مسئولیت
بیمه عمر وحوادث گروهی
بیمه درمان
بیمه مهندسی
بیمه آتش سوزی
صدور ثالث و بدنه و آتش سوزی بدون پیش پرداخت استعلام بیمه درمان دانا از بیمه عمر چه می دانیم؟؟؟ صدور آنلاین بیمه نامه تخفیفات خودرو جستجوی بیمه نامه استعلام طرح جامع ارمغان زندگی

با اهدای بیمه‌نامه جامع ارمغان زندگی صورت گرفت (1397/07/13)
با اهدای بیمه‌نامه جامع ارمغان زندگی صورت گرفتتجلیل بیمه دانا از سرباز وظیفه ارتششرکت سهامی بیمه دانا در مراسمی با اهدای بیمه‌نامه جامع ارمغان زندگی به سرباز شجاع ارتش جمهوری اسلامی ایران، از جانفشانی وی تقدیر و تجلیل کرد.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، پس از وقوع حادثه تروریستی اخیر در شهر اهواز که منجر به شهادت چندین نفر از هموطنان عزیزمان شد، مجتبی محمدی، سرباز وظیفه ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان این حادثه تروریستی با به خطر انداختن جان خود، موفق شد جان چهار تن از هموطنانمان را با بردن آنها به نقاط امن نجات دهد.

همکاران شرکت بیمه دانا به پاس قدردانی از این اقدام شجاعانه، روز نهم مهر ماه سال جاری در سالن عقیدتی-سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران حضور یافتند و با اهدای یک فقره بیمه‌نامه جامع ارمغان زندگی، از رشادت ها و تلاش‌های شجاعانه این سرباز فداکار تجلیل کردند.

در این مراسم عزت‌اله حقیقتی مدیر بیمه‌های عمر و پس انداز، حسین غلامی رئیس شعبه طالقانی و شهرام آقایی نماینده بیمه دانا حضور داشتند.

گفتنی است: در این مراسم امیر سرتیپ تقی‌خانی و حجت الاسلام حسنی نماینده ولی فقیه در ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز با اهدای هدایایی، از شجاعت و جانفشانی این سرباز فداکار تجلیل کردند.

دعوت به سرمایه گذاری مطمئن فروش سهام دعوت به همکاری سفیران تپ سی تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند. پرداخت الکترونیکی حق بیمه استعلام خودرو از سایت بیمه مرکزی فرمهای پیشنهاد بیمه نامه بیمه عمر و بازنشستگی دریافت نرخ همین آلان