تخفیف های دهه فجر
بیمه اتومیبل
بیمه های عمر و پس انداز
بیمه مسئولیت
بیمه عمر وحوادث گروهی
بیمه درمان
بیمه مهندسی
بیمه آتش سوزی
صدور ثالث و بدنه و آتش سوزی بدون پیش پرداخت استعلام بیمه درمان دانا از بیمه عمر چه می دانیم؟؟؟ صدور آنلاین بیمه نامه تخفیفات خودرو جستجوی بیمه نامه استعلام طرح جامع ارمغان زندگی

از بیمه عمر چه می دانیم؟


در مورد بیمه های عمر و پس انداز بیشتر بدانیم؟ بسمه تعال

 چند بار پس از خرید دچار پشیمانی شده اید؟

پشیمانی در تهیه بیمه عمر و سرمایه گذاری شاید بسیار زیان بار باشد؟

برای جلوگیری از حس بد پشیمانی حتماً قبل از تهیه بیمه نامه با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید

 این مشاوره رایگان هیچ الزامی را برای تهیه بیمه نامه به وجود نمی آورد. این مشاوره میتواند تلفنی،  حضوری و یا ارسال اطلاعات به شماره فکس یا ایمیل شما باشد.

چه کسانی می توانند این بیمه نامه را تهیه کنند:

1- پدر بزرگان : اگر شما پدر بزرگ هستید میتوانید مانند دیگر پدر بزرگان با تهیه بیمه نامه برای نوه خود به هر مناسبتی (اعیاد و تولد) حس خوب دور اندیشی را به آنها هدیه کنید

۲ - مادربزرگان : اگر شما مادر بزرگ هستید میتوانید همچون سایر مادر بزرگان مهر و محبت  همیشگی خود را برای نوه های خود به نمایش گذارید و از پشتوانه اقتصادی و اختصاصی آنها مطمئن شوید

3- همسران : اگر شما متاهل هستید مانند هزاران افراد متاهل دیگر میتوانید برای پشتوانه اقتصادی آینده برای روزهای خوشی و روزهای مبادا یک بیمه عمروسرمایه گذاری کامل داشته باشید.

 4 - جوانان و مجردین : اگر شما دختر یا پسر مجردی هستید میتوانید با بهره مندی  از بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری یک پس انداز با ارزشی پدید آورده و در پایان مدت بیمه به یک حقوق  دوم در ایام تاهل دست یافته و نیز پس از تاهل آنرا به بیمه مشترک تبدیل فرمایید.

5- کودکان و نوزادان : اگر شما صاحب کودک یا نوزادی هستید میتوانید مثل هزاران پدرو مادر دیگر با تهیه یک بیمه عمر و سرمایه گذاری 20 تا 30 ساله اورا در ابتدای جوانی از حقوق ماهیانه و مستمری برای کمک هزینه های تحصیل ،‌اشتغال و ازدواج بهره مند سازید ، یک لحظه فکر کنید اگر خود شما از سن 25 سالگی یک حقوق ماهانه داشتید ،‌ امنیت و رفاه زندگیتان چقدر متفاوت بود این حس خوب را به کودک خود هدیه کنید

بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر و سرمایه چیست؟ بیمه دانا  چیست ؟ شرایط بیمه عمر کدام است ؟  جدول بازخرید بیمه عمر  ؟ و هزار سئوال دیگر که هر روزه به ذهن ما خطور میکنند همه این سئوالات در این وبلاگ به طرز ساده ای مطرح شده است  برای اطلاعات بیشتر با  مشاوران بیمه عمر که در ادامه شماره آنها آمده است تماس بگیرید

ارزش افزوده در هیچ مکانیزمی بیش از بیمه عمر نیست در چه سازوکاری با پرداخت ۱ میلیون تومان میتوان عزیزان خود را در صورت فوت در اثر حادثه معادل ۱۰۰ میلیون تومان ذینفع نمود!

 در کدام حساب پس انداز شما نقد شوندگی بالایی هم از لحاظ نسبت و هم از لحاظ زمانی بیش از بیمه عمر در صورت بروز اتفاقی ناگوار برای جبران تبعات اقتصادی خانواده خود را سراغ دارید؟

شما عملا حساب پس اندازی برای آینده خود افتتاح می کنید ولی از مزایای متعدد آن در حیات و ممات بهره مند میگردید.

به نوعی می توان این بیمه نامه را در هر صورت برای بیمه شده برد دانست چرا که بد ترین حالت زمانی رخ می دهد که بیمه شده در صحت و سلامت مدت بیمه نامه اش به پایان رسیده و از هیچ یک از سرمایه های بیماری ، از کارافتادگی و فوت و حادثه استفاده نکرده باشد

در اینصورت چندین برابر پس انداز خود در طول مدت بیمه نامه را نقدا گرفته یا به حقوق بازنشستگی تبدیل می کند!

باورش سخت است چرا که شما سالهاست خودروی خود را بیمه کرده اید ولی هرگز سرمایه گذاری محسوب نشده و سودی به شما پرداخت نشده فکر می کنید چرا؟

جواب بسیار روشن است بیمه نامه اتومبیل شما سالانه ۴ کوپن برای دریافت خسارت دارد ولی بیمه نامه عمر شما فقط یک کوپن آنهم برای طول مدت عمرتان دارد پس فرصتی برای سرمایه گذاری وجود دارد که از این سرمایه گذاری بهره مند گردید.

حتما این جمله را بارها شنیده اید:

"شرکتهای بیمه فقط بلدند حق بیمه بگیرندو بهنگام پرداخت خسارت هزار بهانه می آورند تا از پرداخت خسارت طفره بروند"

واقعا مشکل چیست؟ آیا مشکل زرنگی شرکتهای بیمه است؟ واقعا چنین چیزی نیست مثل این است که بگوییم همه در کنکور رد میشوند و کسی نمیتواند قبول شود ُ چرا کسانی که مسلط به دروس مربوطه باشند از امتحان کنکور قبول میشوند . پس مشکل در عدم وجود اطلاعات مردم بهنگام دریافت و صدور بیمه نامه است و زمانی از شرایط ناقص بیمه نامه خود مطلع میشوند که بسیار دیر شده و هنگام دریافت سود یا خسارت بیمه نامه است و در این زمان هیچ تغییری در بیمه نامه نمیتوان انجام داد.

قبل از صدور بیمه نامه با مشاوره رایگان و کارشناسی با همکاران ما بیمه نامه صحیح و کارا داشته باشید.

هر کاغذی که آرم و مهر بیمه داشته باشد بیمه نامه نیست!

همکاران ما با تخصص  بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه دانا منتظر تماس شما هستند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در طراحی بهترین بیمه نامه برای خود و عزیزانتان یاری نمایند.

هیچ یک از ما از لحظه آینده خود خبر نداریم چه برسد به فردا!

 شرکت سهامی بیمه دانا با توجه به کامل بودن بیمه نامه از جذابیت بالایی در بین بیمه گذاران برخوردار  می باشد

تفاوت حساب پس انداز بانکی با بیمه عمر و سرمایه گذاری؟

حساب بانکی امکان نقد شوندگی خوبی دارد

حساب بانکی ضریب رشد و سود سپرده بالایی دارد

حساب بانکی در صورت فوت صاحب حساب مسدود میشود

حساب بانکی پس از فوت صاحب حساب نیاز به انحصار وراثت دارد

موجودی حساب بانکی پس از کسر مالیات به وراث قانونی پرداخت میشود

نرخ بهره بانکی هر ساله بر اساس بخشنامه بانک مرکزی کاهش می یابد.

نرخ سود بیمه عمر و سرمایه گذاری تا ۱۰ سال تضمین میشود

بیمه عمر در صورت فوت بیمه شده بین ۲۵ تا ۱۰۰ برابر حق بیمه رشد می کند

بیمه عمر معاف از مالیات است

بیمه عمر برای دریافت سرمایه نیاز به انحصار وراثت ندارد

پس اگر مطمئن باشیم عمر جاودانه خواهیم داشت نیازی به بیمه عمر نیست و فقط یک حساب بانکی خوب کافی است

ولی اگر ۱٪ احتمال وجود ریسک (حادثه و از کارافتادگی و ... )  احساس می کنید حتما در کنار یک حساب بانکی خوب یک بیمه نامه خوب عمروسرمایه گذاری داشته باشید.

ما مطئن هستیم شما در هر حالت دوستدار خانواده خود هستید

سخنی از آنتونی رابینز

زمان طراحی ۲۰ سال آینده  اکنون است نه بیست سال بعد اگر اکنون عمل نکنید بیست سال دیگر خواهید گفت خدایا کاش اینکار را میکردم

کلید موفقیت توانایی مشاهده تاثیر اعمالمان در آینده است . تصمیمی که امروز میگیرید وضع امروز و سالهای آتی شما را شکل می دهد.

آیا بیمه گذار میتواند ذینفع بیمه نامه را در طول قرارداد تغییر دهد ؟

بیمه گذار حق دارد در طول مدت قرارداد بیمه استفاده کننده را با موافقت کتبی بیمه شده تغییر دهد یا به دیگری انتقال دهد.

 وضعیت بیمه نامه در صورتی که ذینفع یا بیمه گذار مسبب مرگ بیمه شده شود چگونه خواهد بود؟

سود متعلقه طبق قرارداد به سایر ذینفعان به نسبت تعیین شده یا وراث قانونی تعلق میگیرد.

وضعیت قرارداد بیمه در صورت خودکشی بیمه شده چگونه خواهد بود ؟

فقط درصورت وقوع خودکشی در دوسال اول قرارداد ، سود متعلقه به ذینفع پرداخت میشود ولی اگر خودکشی پس از دوسال از تاریخ قرارداد رخ دهد کلیه شرایط قرارداد پابرجا بوده و غرامات پرداخت میگردد.

تحت چه شرایطی شرکت بیمه ، بیمه شده را آزمایش پزشکی میکند؟

فقط برای سنین خاص ومبالغ بیمه متجاوز از میزانی خاص معاینه پـــــزشکی لازم است . در کلیه موارد هزینه معاینه پزشکی به عهده بیمه‌گر است . برای سرمایه بیش از 250.000.000 ریال و نیز عدم تناسب قد و وزن و داشتن سوابق بیماری های مهم نیاز به آزمایش می‌باشد

آیا تهیه بیمه نامه تابع شرایط سنی است؟
بیمه شده میتواند بدو تولد تا 60 سالگی بیمه عمر گردد. حداقل مدت بیمه نامه 5 سال و حداکثر 50 سال است. مجموع سن بیمه شده بعلاوه مدت بیمه نامه حداکثر 70 میباشد.
مبلغ قابل پرداخت در صـورت فوت به ذینفع ، تابع قـــــانون ارث نخواهد بود و طبق بیمه نامه چک در وجه ذینفع یا ذینفعان صادر میگردد.
 
سرمایه بیمه عمر همواره به هر میـــــزان از معافیت مالیاتی بر خوردار است
 
در بیمه عمر وسرمایه گذاری ، سرمایه و یا حق بیمه علاوه بر اعمال ضریب تعدیل در هر زمانی از قرارداد قابل کاهش و افزایش است
 
بیمه گذار میتواند به پشتوانه سود انباشته خود در بیمه نامه ، برای تضمین شرکت در مناقصات یا اخذ وام از موسسات مالی و اعتباری ، بدون ضامن ضمانت نامه اخذ نماید.
 
- در مدت 20 سال حقوق دریافتی بیش از حقوق دریافتی با سابقه 30 ساله تامین اجتماعی است. - جمع حق بیمه پرداختی 20 ساله بسیار کمتر از 30 سال تامین اجتماعی است. - نیاز به اشتغال در محل یا تایید بازرس تامین اجتماعی نمیباشد و مناسب برای خانمهای خانه دار یا کودکان و نوزادان. - حقوق تامین اجتماعی فقط برای شخص بازنشسته ، یا همسر و فرزندان مجرد متوفی شامل میگردد ولی این حقوق مادام العمر و به استفاده کننده مشخص شده در بیمه نامه تعلق گرفته و قابل انتقال به وراث است.
 
استفاده کننده یا استفاده کنندگان حیات یا فوت بیمه نامه میتوانند سرمایه یا سود انباشته متعلقه را بصورت یکجا دریافت نکنند و سود ماهیانه آنرا بصورت حقوق بازنشستگی گرفته و اصل سرمایه کاهش پیدا نکند.
 
بیمه گذار میتواند 90% ذخیره انباشته خود را بصورت وام بانکی بدون نیاز به ضامن دریافت کند. زمان بازپرداخت وام توافقی میباشد. بهره باز پرداخت مطابق با مصوبات بانک مرکزی خواهد بود. در اینصورت روند سود تصاعدی انباشته بهم نخواهد خورد.
 
به دو صورت میتوان از سود بیمه عمر برداشت کرد : الف : برداشت نقدی ب : برداشت وام (90% کل سود انباشته را میتوان بصورت وام دریافت کرد)
دعوت به سرمایه گذاری مطمئن فروش سهام دعوت به همکاری سفیران تپ سی تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند. پرداخت الکترونیکی حق بیمه استعلام خودرو از سایت بیمه مرکزی فرمهای پیشنهاد بیمه نامه بیمه عمر و بازنشستگی دریافت نرخ همین آلان